Stelli koolitusjuht Rita Selgis on Aasta Sisekoolitaja nominent

StellKasulikku lugemistUudisedStelli koolitusjuht Rita Selgis on Aasta Sisekoolitaja nominent

24. novembril leidis aset Sisekoolituse konverents 2022: „Kuidas toetada juhte ja avada sisemine potentsiaal?“, mille raames avalikustati Aasta Sisekoolitaja 2022 konkursi tulemused ja toimus pidulik Aasta Sisekoolitaja 2022 väljakuulutamine.

Aasta Sisekoolitaja 2022 valiti kahes kategoorias. Konkursil osalesid  25 tublit kandidaati – I kategoorias (osalise ajaga sisekoolitaja)  20 ja II kategoorias (täisajaga sisekoolitaja) 5 suurepärast kandidaati.

Meil on hea meel teada anda, et Rita Selgis on Aasta Sisekoolitaja 2022 II kategooria nominent.

Aasta Sisekoolitaja konkursi eesmärk on tunnustada organisatsioonide sisekoolitajaid kui täiskasvanute arengu toetajaid, kes jagavad oma teadmisi organisatsioonisiseselt ja juhendavad kolleege spetsiifiliste oskuste arendamisel.

Meie koolitusjuht Rita Selgis on üles ehitanud ja tööle pannud regulaarse ettevõttesisese koolitussüsteemi, andes edasi oma teadmisi ja tõstes kompetentsi ettevõtte erinevate tasemete spetsialistidel/juhtidel üle Eesti. Ta on välja töötanud mitmekeelsed koolitusmaterjalid ja õppekavad. Rita viib täiendavaid sisekoolitusi läbi ka objektidel kohapeal, koolitades objekti eripäradest tulenevalt sellel töötavaid puhastusteenindajaid kui ka objektijuhte, töödejuhatajaid. Tänu järjepidevusele ja huvitavalt üles ehitatud koolitustele on tõusnud asutuses koolitatavate arv ning ka teadmiste tase.

Tema südameasi on hoida organisatsiooni valdkonna inimesi kursis uute ja innovaatiliste lahendustega ning toetada digipädevuse arengut puhastusalal panustades e-õppekeskkonna loomisele.

Rita on avatud suhtleja, alati positiivselt meelestatud, koostööaldis ja kõrge tööeetikaga. Ta annab igal koolitusel endast maksimumi, et tõsta inimeste teadlikust ja panna neid koolitusel õpitut ka igapäeva töös rakendama.

Aasta Sisekoolitaja 2022 tiitli I kategoorias võitis Karina Leinuste, Eesti Töötukassa peaspetsialist-sisekoolitaja.

Aasta Sisekoolitaja 2022 tiitli II kategoorias võitis Anna Tarnašinskaja, Wise õpikogemuse ja -disaini spetsialist. Teise nominendina märgiti ära Helena Viiroja, Tele2 Eesti AS.

Täpsemalt saate lugeda Eesti Sisekoolituse Arendamise Liidu kodulehelt https://sisekoolitus.eu/aasta-sisekoolitaja-2022-karina-leinuste-ja-anna-anna-tarnasinskaja/