Meist

StellMeist

Stell on kinnisvarakeskkonna juhtimise ettevõte. Meie kireks on kvaliteetse elu- ja töökeskkonna loomine ning oma klientide vara eest hoolitsemine ja selle parendamine.

Kliendi heaolu on meie kõige olulisem eesmärk. Tuginedes pikaaegsele kogemusele ja suurele teadmistepagasile kinnisvara korrashoiu ja haldamise valdkonnas, leiame iga kliendi vajadustele vastava terviklahenduse. Seejuures arendame enda teenuseid pidevalt, et pakkuda võimalikult kaasaegset ning keskonnasõbralikku teenust. Soovime teha alati veidi rohkem, kui meilt oodatud.

Suurim potentsiaal peitub meie inimestes ning töötajate arvamus on meile väga tähtis, just oma meeskonnalt saame parimaid uusi ideid ettevõtte arendamiseks. Pakume inimestele erinevaid karjäärivõimalusi ning tunnustame neid hästi tehtud töö eest.

Ajalugu

Stelli ajalugu Eestis sai alguse 1995. aastal, kui asutati ESS Puhastusteenused. Ligi 15 aastat kuulusime maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete gruppi ISS, mis tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele tagas meie ettevõttele enam kui sajandipikkuse kogemustepagasi.
Stelli nime all tegutseme aastast 2020.

Täna on Stell ligemale 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise teenuseid kogu Eestis. Meie esindused asuvad Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus.
Stell on üks juhtivatest kinnisvara korrashoiu ja haldamise teenuseid osutavatest ettevõtetest Eestis. Pakume erinevaid kinnisvaralahendusi rohkem kui 400 ärikliendile, lisaks haldame üle 300 korteriühistu üle Eesti.

1995

Asutatakse ESS Puhastusteenused

2005

Liitumine ISS Groupiga
(asutatud 1901)

2019

Eesti investorid omandavad ISS Eesti

2020

Ettevõtte uueks nimeks saab Stell Eesti