Eripuhastustööde koolitus koos koostööpartneritega

StellKasulikku lugemistUudisedEripuhastustööde koolitus koos koostööpartneritega

Teame, et eripuhastustööd aitavad pikendada pinnakattematerjalide eluiga, parandada siseruumide õhu kvaliteeti ja hoida üldist ilmet. Praktilised oskused pinnakattematerjalide hooldamiseks on töid teostavatele spetsialistidele ülimalt vajalikud. Korraldasime oma eripuhastustööde meeskonnale koolituse, et tutvustada valdkonna uusimaid tooteid ja tehnoloogiaid.

Eripuhastustööde teostamisel on väga oluline etapp planeerimisel ja võimalike riskide vältimisel. Oluline on välja selgitada, mis ruumidele ja pindadele soovitakse eritöid teostada, kas peab arvestama ka hügieeninõuetega. Vähem oluline pole välja selgitada võimalike riskide vältimist. Sellest kõigest rääkis lähemalt Stell Eesti eritööde projektijuht Rein Luiga.

Erinevate puhastusainete liigitamisest ja kasutamisest rääkis ESTKO esindaja. Pinnakatte materjalide jaoks on loodud erinevad kaitsemeetodid – vahatamine, õlitamine, küllastamine, impregneerimine. Iga meetod vajab eri lähenemist puhastusaine valikul. 

Erinevate koristusmasinate kasutamise võimalusi tutvustas Puhastusimport. Tutvustamisel olid erinevad põrandahooldusmasinad ja nende tarvikud. Sealhulgas näiteks pinnakatte puhastamine vee- ja keemiavabalt puhastus- ja poleerimisketastega, mis on igatepidi keskkonna säästlik meetod.

Suurimad tänud koostööpartneritele! Päev oli sisukas ja kõik said proovida omal käel uusi vahendeid ning jagada kogemusi.

Kui sul tekkis huvi, siis teadmiseks, et:

Täiendavad ja põhjalikud teadmised erinevate pinnakattematerjalide hooldamisest saab meie koolituselt Enamlevinud pinnakattematerjalide hooldamine

Samas pakume ka ettevõttetele, alustatavatele eripuhastustööde ja suurpuhastuse teostajatele, puhastustööde juhtidele teadmisi ja praktilisi oskusi eripuhastustööde teostamise erinevatest võimalustest koolitusel Levinumate eripuhastustööde praktiline koolitus.