Tere tulemast Stelli koolitus- ja kompetentsikeskuse kodulehele

StellKasulikku lugemistUudisedTere tulemast Stelli koolitus- ja kompetentsikeskuse kodulehele

Tere tulemast Stelli koolitus- ja kompetentsikeskuse kodulehele

Stell koolitus- ja kompetentsikeskus on kinnisvarakeskkonna alaste koolituste ja teenuste osutamise kompetentsikeskus. Meie tegevuse eesmärk on arendada sektori kompetentsi ettevõtete strateegilise partnerina.

Omame üle 25 aasta praktilist kogemust kinnisvarakeskkonna kujundamise valdkonnas.

Stelli erinevate valdkondade spetsialistid on pikaajalise töökogemusega ja valmis oma valdkondades andma konsultatsioone ja koolitusi nii spetsiifilistes kinnisvarakeskkonna juhtimise valdkondades kui laiemalt ettevõtte tööohutuse alal või juhtimissüsteemide juurutamise alal.

Meie meeskond koosneb erinevate valdkondade spetsialistidest, kes on eranditult praktikud. Peame suurimaks väärtuseks, et meie auditid, nõustamine ja koolitused on läbi viidud praktikute poolt.

Stell koolitus- ja kompetentsikeskuse poolt pakutavad teenused on kinnisvarakeskkonna alased:

Meie koolitus- ja kompetentsikeskus asub Tallinnas Tammsaare Ärikeskuses aadressil Tammsaare tee 47. Meie koolitusruumid on kaasaegsed, valgusküllased ning varustatud vajalike tehniliste lahendustega, mis võimaldavad teile pakkuda rohkem erinevaid koolitusi. Näiteks puhastusvaldkonna koolitusi saame läbi viia koolitusklassis, mis on spetsiaalselt varustatud vajalike töövahendite ning puhastusainetega.

Lisaks avatud koolituskalendrile pakume asutuse siseseid koolitusi kokkuleppel kliendiga, sealjuures arvestame ettevõtte vajaduste ning spetsiifikaga. Samuti saame koostada individuaalse õppekava igaühele vastavalt vajadusele ja soovile. Koolituste läbiviimisel ja suhtlemisel klientidega juhindume alati väärtuspõhisest suhtest, aususest ja abivalmidusest.

Palun tutvuge lähemalt pakutavate koolituste ja teenustega siin kodulehel! Loodame peagi olla just teie jaoks väärtustatud partner, et tõsta erialast kompetentsi või pakkuda lisaväärtust ettevõtetele kinnisvara haldamises.